Merhaba,

Fotoğraf maceram ’’ Bir şey oldu ve hayatım değişti ‘’ klişesinden hareketle 2005 yılında katıldığım bir fotoğraf kursuyla başladı. Fotoğraf, o günden beri kendimi en iyi ifade ettiğim yöntem olarak hayatımın merkezinde yer aldı. Bir çok kursa, seminere katıldım; ödüller aldım; ilk kişisel sergimi 2015 yılında Mersin Üniversitesi’nde açtım. Aynı okulda Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans eğitimine devam ediyorum. Uzun yıllar sanatsal ve belgesel fotoğrafla uğraşıp düğün fotoğrafından uzak kalsam da 2012 yılında ablamın düğününde iş başa düştü. O gün, düğün fotoğrafının sadece yan yana durup poz vermekten ibaret olmadığını günün başından sonuna kadar hüzünlü, eğlenceli birçok anın birlikte yaşandığı bir belgesel fotoğraf alanı olduğunu deneyimledim.

Düğün fotoğrafçısı olarak hedefim düğünün en çarpıcı anlarını belgesel bir ruh ve sanatsal bir bakış açısıyla yakalayıp aktarabilmek. Bunun için de durmadan gelişmeye, daha iyi görmeye ve düğününüzün bir izleyicisi değil, bir parçası olarak hikayenizi anlatmaya çalışıyorum.

İstanbul’da ve Mersin’de yaşıyorum ancak dünyanın her yerine çekime gidebiliyorum.
Fearless Photographers, Wedding Photojournalist Association, MyWed, This is Reportage gibi dünyanın en önemli belgesel düğün fotoğrafçıları platformlarının ödüllü üyesiyim.